VOLVO VEHICLE - بیل مکانیکی
یکشنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۳ ساعت 10:54

EC250E-EC300E

همیشه بیل های رنج متوسط ولوو جزء بیل های محبوب و پر طرفدار دنیا به شمار می روند. و فروش بسیاری را در سرتا سر دنیا از آنه خود کرده است این محبوبیت به این خاطر است که ولوو همواره محصولاتش را جزء ماشین آلات سبز و سازگار با محیط زیست روانه بازار ساخته. بیشترین بازده و کارکرد و در عین حال کمترین آلایندگی زیست محیطی، بی صدا بودن و کمترین آلودگی صدا، چهره ی زیبا و شکیل، موتور قدرتمند و هوشمند که به لطف نسل جدید موتورهای ولوو کمترین مصرف سوخت را به ارمغان خواهد آورد و ... همه این مواردیست که بیل های ولوو را جزء بیل های محبوب و پرفروش دنیا مبدل ساخته است که می تواند به راحتی و با آسودگی و با کمترین دغدغه در داخل شهرهای بزرگ و شلوع به فعالیت خود ادامه دهد.

در کشور عزیز ما ایران هم بیل های ولوو بسیاری وجود دارد. از مدل ها و نسل های قدیم و جدید گ رفته تا سری های B , C  و حتی D، اما باید اعتراف کرد که به خاطر تحریم های موجود علیه ما، تعداد واردات این نوع بیل ها از اروپا، بسیار کاهش یافته و اپراتورها و شرکت عظیم و مهم ساختمانی از داشتن چنین محصولات با دوام و با کیفیت محروم هستند و به داشتن محصولات بی کیفیت چینی اکتفا کرده اند، گرچه تعداد واردات این محصولات نیز در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته

اما به هرحال ولوو با تغییرات بسیاری که در این نسل داشته، چه در ظاهر و چه در موتور و توان آن ها، بازهم انتظارات را برآورده ساخته و پیش بینی میی شود که بازهم بیل های او محبوب تر از قبل شود.

بیل های قدرتمند و همه فن حریف با تجهیزات جانبی گسترده

Volvo EC300E digger (excavator) is powerful and fuel efficient

نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
پنجشنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۲ ساعت 22:8

EC380E, EC480E

ولوو با تکنولوژی جدیدی که در این نسل از موتورهای دیزلی خود پیاده کرده، توانسته محصولاتش را هوشمند کند.

یک بیل همه فن حریف با بیشترین بازده کاری و با کمترین میزان مصرف سوخت و دوستدار محیط زیست که به لطف پیشرانه های قدرتمند، می توان لقب بیل های هوشنمد و سبز را به آنها داد. این نسل از بیل ها همانند وسایل تکنولوژی امروزی مثل گوشی های هوشمند شماها همه عملکردها و کارایی ها را فقط با زدن چند دکمه برای شما فراهم می کند. حتی برای روشن کردن این دستگاههای غول پیکر نیز به رمز عبور چهاررقمی نیاز است و امکان سفارشی کردن عملکرد دستگاه را حتی برای شما با سلایق متفاوت را فراهم کرده است.

همه محصولات جدید ولوو که در سال ۲۰۱۴ رونمایی شدند، از نظر ظاهری متفاوت تر از نسل قبلی هستند. جثه و چهره ی درشت و عضلانی به خود گرفته اند تا با توان زیاد موتورهای خود برابری داشته باشند،همه چیز درست و صحیح کنار ییکدیگر قرار گرفته اند تا ما یک بیل قدرتمند و زیبا در اختیار داشته باشیم که بتواند تمام نیازهایمان را برآورده کند.

Volvo Stage IV engines are developed and rigorously tested by Volvo engineers


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
چهارشنبه دهم مهر ۱۳۹۲ ساعت 11:25

چکشهای هیدرولیکی ولوو همواره یکی از ابزارهای پرکاربرد در استفاده بهینه از انواع ماشین آلات در عملیات اجرایی می باشد.

طراحی جدید پوسته به منظور افزایش استحکام، کاهش وزن چکش و همچنین دسترسی هر چه آسانتر به تنظیمات داخلی

این چکشها به راحتی هر چه تمام تر روی تمامی بیل های ولوو ، اعم از مینی (کامپکت)، بکهو لود، چرخ لاستیکی و زنجیری نصب می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.

نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
سه شنبه بیستم تیر ۱۳۹۱ ساعت 13:19
Crawler Excavators ECR145D, ECR235D

ECR145D، ECR235D

از سری جدید بیل های ECR ولوو رونمایی شد ، این بیل ها جزء بیل های خاص و ویژه به حساب می آیند. اگر به شکل ظاهری این بیل ها بیشتر توجه کنیم می بینیم که  این نوع بیل ها با بیل های دیگر تفاوت بسیار ی دارند مهمترین تفاوت و یا شاید اصلی ترین آن این است که این بیل ها قسمت انتهایی آن کوچک تر است و به دلیل همین کوچک شدن قسمت انتهایی دستگاه، کارهایی می توانند انجام دهند که دیگر بیل ها در انجام آن کارها عاجز خواهند بود. البته نکته اینجاست بیشترین استفاده از این بیل ها در شهر ها و فضاهای محدود به دلیل قدرت مانور بالا و مناسب بودن شعاع چرخش هیدرولیکی به کار می گیرند.

همچنین یکی دیگر از مهمترین ویژگی این بیل ها که باید به آن پرداحت درب کشویی کابین این بیل هاست که مختص ولوو است و ورود و خروج به کابین را بسیار راحت کرده است 

نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
سه شنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۱ ساعت 16:32

سری D

EW140D  , EW160D , EW180D , EW210D

سری جدید بیل مکانیکی های چرخ لاستیکی ولوو، سری D به زودی وارد بازار خواهند شد. این اولین محصول ولوو است که تمامیه مدل های آن به یکباره جدید شدند و جای سری قبلی را گرفتند، این درحالی است که از سال 2011 که ولوو اقدام به نو سازی محصولات خود کرد مدل ها تک تک تغییر کردند و سری های جدید، جای قبلی ها را گرفتند که قبلا در این وبلاگ به طور کامل به آنها پرداختیم.

این سری از محصولات با آخرین تکنوبوژی و امکانات روز دنیا ساخته شده اند، بیل های چند منظوره و پر کاربرد ولوو که تمام چشم ها را به سمت خود خیره کرده است. به این سری از بیل های ولوو لقب بیل های سبز و سازگار با محیط زیست داده اند


برچسب‌ها: EW140D, EW160D, EW180D, EW210D
ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
دوشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۰ ساعت 23:26

EC300D و EC250D

دو مدل جدید به مدل های بیل مکانیکی های جدید سری D افزوده شد تا مدل های بیل ها کامل تر از قبل شود البته محصولات جدید هچنان ادامه دارد و مدل های دیگری هم در راهند.

این دو مدل از رنجه مدل های متوسط هستند 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
شنبه هشتم مرداد ۱۳۹۰ ساعت 11:28

بیل های تخریب شرکت ولوو جزء بهترین بیل های تخریبند

این بیل ها قادرند هر چیزی را تخریب کنند از بتون گرفته تا بلوک های سنگی. کابین این بیل ها طوری طراحی و ساخته شده اند که میدان دید را برای راننده به حداکثر می رساند

 

این بیل ها دو دسته اند دکل استاندارد و دکل بلند. بیل های دکل استاندارد در شش مدل ساخته شده اند که از ۲۱ تن تا ۷۰ تن وزن دارند. اما دسته ی بعدی، بیل ها ی تخریب دکل بلند اند. این بیل ها قادرند هر چیزی را در هر ارتفاعی تخریب کنند ازپل ها گرفته تا ساختمان های بلند این بیل ها در سه مدل EC700C HR EC460C HR EC360C HR  ساخته شده اند که ارتفاع دکل آنها به تزتیب ۲۱ و ۲۷ و۳۱ متر هستند

برای دیدن تصاویر بیشتر روی ادامه ی مطلب کلیک کنید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
پنجشنبه دوازدهم اسفند ۱۳۸۹ ساعت 19:53
 

سریه D

محصولات جدید ولوو در سال ۲۰۱۱ همچنان ادامه دارد و این بار نوبت به بیل مکانیکی های زنجیری (خزنده) ولوو رسیده و سریه جدید آنها یعنی سریه D در دو مدل جدید EC380D و EC480D تولید خواهند شد

 


دانلود بروشور

Download


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ ساعت 16:13
 

این بیل ها بسیار پر کاربرد بوده و قادر خواهند بود هر چیزی را مانند انگشتان دست انسان بردارد و حمل کند.

بیشترین کارایی های این بیل ها در برداشت زباله ها, کاغذها, سنگ ها, آهن آلات و هر چیزی که دیگر ماشین ها قادر به بلند کردن آنها نباشند اینها می توانند به راحتی این کارها را در کمترین زمان ممکن انجام دهند


تجهیزات اضافی

برای دیدن تصاویر بیشتر روی ادامه ی مطالب کلیک کنید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
یکشنبه نهم آبان ۱۳۸۹ ساعت 15:22
 EW230C Wheeled Excavator Introduction

بیل ماکنیکی های چرخ لاستیکس جزء پر کاربردترین ماشین آلات ساختمانی و راهسازی به حساب می آید. بیل های لاستیکی بیشتر در داخل شهرها و در مکانهایی که بیل های زنجیری نمی توانند وارد شوند کاربرد دارد. از بیل ها بیشتر برای حفر کانال. حفر جوی . گودبرداری. محوطه سازی. استفاده می شود.

شرکت ولوو سازنده ی یکی از بهترین بیل های چرخ لاستیکی در دنیاست و از نظر کیفیت ایمنی زیباییی و مصرف سوخت پایین حرف اول را در دنیا می زند.

Volvo EW230C Wheeled excavator - Features & benefits

دانلود فایل ویدیویی بیل های چرخ لاستیکی ولوو

DOWNLOAD video volvo wheel excavertors

برای دیدن تصاویر بیشتر روی ادامه ی مطالب کلیک کنید


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی 
دوشنبه سی و یکم خرداد ۱۳۸۹ ساعت 10:49

بيل مکانیکی جزء پركاربردترين ماشين هاي راهسازي مي باشد و قابليتهايي همچون ميدان كاري وسيع و عمق حفاري زياد بدون نياز به حركت دستگاه با قابليت مانور و پايداري در محيطهاي كاري مختلف و هزينه هاي كاركرد كم نسبت به ساير ماشين آلات و قابليت نصب تجهيزات جانبي متنوع با كارايي هاي مختلف مي باشد.

عکس های بیشتر در ادامه مطالب


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: بیل مکانیکی