VOLVO VEHICLE - لودر
یکشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۳ ساعت 10:49
 

Volvo L90H loading shovel (wheel loader) is a visionary vehicle

L60H, L70H, L90H

هنوز چند روزی از آغاز سال جدید نگذشته است که ولوو از سری محصولات جدید خود در ابتدای همین سال رونمایی کرد تا سری جدید H محصولات لودر ولوو شکل کامل تری به خود بگیرد و تمامی مدل ها به این سری ختم شود.

Volvo L60H, L70H, L90H loading shovel (wheel loader) ideally matched, all-Volvo powertrain Volvo L60H, L70H, L90H loading shovel (wheel loader) industry-leading cab for comfort and productivity Volvo L60H, L70H, L90H loading shovel (wheel loader) TP linkage and attachment bracket for outstanding versatility and productivity Volvo L60H, L70H, L90H loading shovel (wheel loader) attachment offer give you more flexibility, connect and go with the attachment bracket

این سه مدل از لودرهای ولوو جزء لودرهای کوچک هستند که به جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ولوو مجهز شدند. قدرت موتور آنها نسبت به سری قبل افزایش پیدا کرده است. لودرهایی چند منظوره و حرفه ای که مناسب برای همه نوع کار در محیط های کوچک، داخل شهرها و... بسیار مناسب هستند. از سری قدیمی L90 نیز در کشور ما به تعداد بسیار بالا وجود دارد. لودرهایی که بسیار محبوب بودند و هستند و مورد علاقه شهرداری ها، راهداری ها و شرکت های ساختمانی و راهسازی.

Volvo L70H loading shovel (wheel loader) offers a clearer vision

نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
شنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۳ ساعت 11:0

L110H  L120H

این نوع رنج از لودرهای ولوو جزء لودر های محبوب به شمار می روند و بدون تردید بهترین لودر دنیا. لودرهایی که نه زیاد بزرگ اند و نه زیاد کوچک و با اتکا به آناتومی فیزیکی در همه جا می توانند فعالیت کنند و از پس همه نوع کاری که بر روی دوش آن گذاشته شده به خوبی بر می آید. در داخل شهرها، گودبرداری، معادن شن و ماسه، حفر کانال و تونل، راهسازی، حمل الوارهای چوب و آهن و ...

مشخصات:

- سيستم TP Linkage منحصر به فرد (Parallel Torque) ولوو با قدرت بالا در هر شرايط كارى
- كم مصرف ترين لودرهاى دنيا با آلودگى بسيار پايين صوتى و زيست محيطى و بهره ورى بالا
- كابين مدرن با ديد بسيار عالى و دسترسى آسان به كنترل ها جهت اپراتور، داراى استاندارد ايمنى مجهز به كولر ، FOPS و ROPS
- سيستم عيب ياب فوق پيشرفته Contronic, VCads, Matris
- سيستم تعويض دنده كاملاً اتوماتيك و فرمان هيدروليك دقيق با واكنش سريع
- سيستم تنظيم قدرت هيدروليك با توجه به بار كارى دستگاه Load Sensing
- اكسل سخت كار به همراه ترمز Wet Disc
- سيستم تعليق بوم (سفارشى(
- دور موتور پايين در هنگام كار و دستيابى به حداكثر گشتاور بدون نياز به افزايش دور موتور

Volvo L110H loader (wheel loaders) boasts state of the art technology to increase your productivity

نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
پنجشنبه پانزدهم اسفند ۱۳۹۲ ساعت 11:15

Volvo L150H, L180H, L220H loading shovel (wheel loaders) are part of the new H-series wheel loaders

L150H, L180H, L220H

خبرها حاکی از آن است که ولوو قصد دارد در سال جدید از نسل جدید لودرهای خود یعنی سری H رونمایی کند و این اتفاق امروز رخ داد و چشممان به جمال این نسل از لودرها روشن شد. در نگاه اول طراحی این لودرها بسیار درشتر و یوغورتر به نظر می آید و به لطف نسل جدید موتور های دیزلی خود که قدرت آنها بیشتر شده چهره ی عضلانی تری به خود گرفته است. اما طراحی اش برگرفته از نسل قبلیست و شبیه به آن است ولی با تفییرات جزئی که با نگاه دقیق تر به خوبی به چشم می آید.

ولوو هیچ گاه بی گدار به آب نزده و تمام کارهایش از روی فکر و اندیشه و خلاقیت بوده است، انتظار می رود که در این نسل هم این گونه باشد. چرا که لودرهای ولوو در دنیا زبان زد است و عنوان برترین را یدک می کشد. در مطالب بعدی به طور مفصل به آنها می پردازیم.

Volvo L220H loading shovel (wheel loaders) effectively performs a variety of tasks

نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
شنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۰ ساعت 12:52
 

L60G , L70G , L90G

سری جدید لودرهای کوچک ولوو روانه ی بازار شدند این لودرها که در مدل های L60G , L70G , L90G ساخته شده اند نسبت به سری قبلی آنها بسیار تفاوت کرده اند، چه در شکل و شمایل ظاهری وچه در قدرت موتور و تجهیزات فنی. قدرت موتوری و فنی این مدل ها افزایش یافته و به لودرهایی ایمن تر و با راندمان کاری بالاتر تبدیل شده اند. این مدل ها که جزء رنج های کوچک ولوو به حساب می آیند بسیار محبوب بوده و جزء لودرهای پر کاربرد و پر فروش قلمداد می شود و به خاطر کوچکی و قدرت مانور بسیار بالای آن می توانند در شهرها مورد استفاده قرار بگیرند. این در حالی است که سری قبلی یعنی مدل L90F در ایران تولید می شود. 

دانلود بروشور 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
چهارشنبه ششم مهر ۱۳۹۰ ساعت 22:15

 Low ownership costs and operator performance

L110G . L120G

نسل جدید لودرهای محبوب L110G و L120G با طاهری زیبا به زودی وارد بازار خواهند شد این دو مدل از لودرهای ولوو به دلیل عملکرد و کارایی هایشان بسیار محبوب و مورد پسند مشتریان هستند و به خاطر متوسط و نرمال بودن اندازه شان قادرند در هر زمینه ای توانایشان را نشان دهند چه در خاکبرداری های شهری و چه در راه سازی و خط تولید شن و ماسه. همچنین این لودرها به غیر از حمل خاک توانایی حمل چوب، الوار و بلوک های سنگی را نیز دارند. این لودر ها همچنین بسیار قابل اطمیناند و در کشور خود ماهم مدل L120F تولید می شود. مدل های سری G تفاوت زیادی با نسل قبلی کرده اند ظاهرشان زیباتر شده، قدرت موتورهایشان حدود 20 اسب بخار افزایش پیدا کرده و ...

حالا باید منتظر ماند و دید که نسل جدید لودر های ولوو چگونه انتظارات را براورده می کنند.

نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
سه شنبه پانزدهم شهریور ۱۳۹۰ ساعت 16:1

L250G

یک مدل به مدلهای لودرهای ولوو اضافه شد. بعداز رونمایی از سه مدل از لودرهای سری G که از لحاظ ظاهر زیباتر شده و از نظر قدرت نیز تقویت شده و موتورهای آنها نیز قوی تر شده اینبار یک مدل جدید به این سری و کلا به لودرهای ولوو اضافه خواهد شد این مدل ولوو L250G نام دارد که یک مقدار از L220G بزرگتر و یک مقدار از L350F کوچکتر است.  فرق مدلهای L250G و L350F با بقیه ی مدلهای ولوو در بیل آنها و بخصوص جک تخلیه ی باکت آنهاست.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
دوشنبه یازدهم بهمن ۱۳۸۹ ساعت 21:32
 

نسل جدید لودرهای ولوو  - سریه G

سریه جدید لودرهای ولوو , بعداز سریه محبوب F سریه  G خواهد بود. از این سریه جدید در نمایشگاه Bauma 2011 آمریکا رونمایی خواهد شد.

در ابتدا سریه G در مدلهای L150G , L180G , L220G ساخته شده است و مدلهای بعدی به زودی ساخته خواهد شد. حالا باید دید و منتظر ماند تا ببینیم سریه G هم می تواند همانند سریه های پیشین محبوب و ماندگار باقی بماند . حتما همین طور خواهد بود چیزی که از ولوو سراغ داریم جزء این از او توقع نخواهیم داشت .

دانلود بروشور

  L150G & L180G & L220G 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
یکشنبه نهم آبان ۱۳۸۹ ساعت 15:25
 

حمل و جابجایی قله های سنگ حجیم و سنگین با لودرهای ولــوو که برای همین منظور طراحی و ساخته شده اند، بسیار آسان و ساده می باشد. ولــوو با استفاده از تجربه سالیان متمادی استخراج در معادن تمامی دنیا، آخرین تکنولوژی را در این نسل از لودرها و تجهیرات آن به کار گرفته است.

لودرهای مخصوص جابجایی بلوک های سنگ (L220F , L350F) با براکت مجهز به قفل هیدرولیک جهت تعویض باکت با شاخک حمل سنگ تنها با فشار یک کلید اپراتور

نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
پنجشنبه هفتم مرداد ۱۳۸۹ ساعت 21:16

بازی بسیار زیبا و جذاب و دیدنی و فکری اکو اپراتور ولوو

در این بازی یک لودر زیبا را رانندگی می کنید

برای ورود به بازی روی ادامه مطالب کلیک کنید...نظر یادتون نره


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
سه شنبه یکم تیر ۱۳۸۹ ساعت 11:44

Volvo L350F wheel loaders – Features & benefits

لودر ، عموما براي مصارفي از قبيل خاك برداري و بارگيري دامپتراك و كاميون ، حفاري در زمينهاي صاف ، تسطيح و حمل خاك ، دپو كردن و مخلوط كردن خاك استفاده مي شوند. لودرهاي سايز كوچك معمولا در عمليات داخل شهر و راهسازي بكار مي روند و لودرهاي سايز متوسط و بزرگ در عمليات معدني (بارگيري دامپتراكها) مورد استفاده قرار مي گيرد.

عکس های بیشتر در ادامه مطالب


ادامه مطلب
نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر 
دوشنبه سی و یکم خرداد ۱۳۸۹ ساعت 10:30

ویژگی همیشگی دیگر ماشین آلات راهسازی و معدنی ولــوو، ایمنی می باشد. هدف ولوو حفظ جایگاه خود در مقام ایمن ترین تولید کننده اینگونه محصولات می باشد و به همین منظور همیشه در پی کاهش احتمال تصادفات و کاهش اثرات ناشی از آن می باشد. ولــوو در مبحث ایمنی همیشه در خط مقدم بوده است و دلیل آن نیز نوآوری های پیگیر در ایمنی است. با اینحال ولـوو مفهوم ایمنی را هم اینک متحول کرده است: حالا ایمنی نه تنها برای حفاظت از افراد می باشد، بلکه خود ماشین و محیط زیست اطراف آن را نیز در بر می گیرد.

نوشته شده توسط behnam.volvo | لینک ثابت | موضوع: لودر